Hakkımda

Hakkımda

Ben kimim, daha önceki iş deneyimlerim ve yetkinliklerim neler? Bu ve bunun gibi hakkımda merak ettiğiniz birçok sorunun yanıtını bu bölümde bulabilirsiniz.

Alper Bekir Ekinci

29 Ocak 1999 yılında İstanbul`da doğdum. İlkokul ve Ortaokul`u İbrahim Hakkı Konyalı Ortaokulu`nda okudum. Lise`de Şehit Murat Akdemir Lisesi, Web Programcılığı bölümünde eğitim gördüm. Medipol Üniversitesi, İşletme Yönetimi bölümünde ön lisans yaptım ve şu anda İstanbul Üniversitesi, İşletme Yönetimi bölümünde lisans eğitimimi sürdürmekteyim.

İlgili konular üzerine freelancer olarak hizmet veriyorum.

Yazılım

HTML / CSS %90
JavaScript %65
ASP.NET / C# %60

Grafik Tasarım

Photoshop %70
Canva %80

Ofis Programları

Excel %75
Word %80
Powerpoint %70

İş Deneyimlerim

Ne Dediler?

Alper beye çok teşekkür ediyorum, ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum...

 Can Kavak
İmplant Dental Clinic

Alper, alanında gerçekten çok donanımlı. Son derece sorumlu ve profesyonel olarak çalışıyor. Beraberinde güler yüzlü biri ve güçlü bir iletişimi var. İhtiyaç ve beklentilerimi hemen anladı ve doğru şekilde hizmet almaya başladım. Sizi dinleyen, isteklerinizi anlayan ve profesyonel çalışan birinden hizmet almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Alper!

 Deniz Tural
Kişisel - Armut

Oldukça özenli ve profesyonel bir çalışma sağladı. İşi söylediği tarihte sorunsuz teslim aldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

 Kamil Özer
Ortaöğretim Genel Müdürlüğü

Freelance hizmet noktasında bazı tedirginliklerim olmasına rağmen Alper bey terminden önce siteyi dilediğimden daha efektif ve şık şekilde teslim ederek, süreç içinde de samimi yönlendirmeleriyle site gelişimini destekleyerek tüm önyargılarımı kıran bir deneyim yaşattı.

 Emin Topkaraoğlu
MMT Makina